Фільтри
Ціна
грн
Деталь сумісна з технікою

NoTill, прямий посів

Всі ціни в нашому інтернет-магазині вказані з урахуванням ПДВ
Фільтр
Не знайшли необхідної продукції?

Заповніть....і ми обов'язково допоможемо

 

  ТОВ Агропрайд засновано в 2010 році, виробник сільськогосподарської техніки, обладнання та запасних частин з власним конструкторсько-технологічним відділом та повним циклом виробництва. Ми пропонуємо своїм клієнтам широкий спектр бороздоочисників (очисників рядків), розрізних дисків (турбодиски, колтери), кронштейни на імпортні та вітчизняні сівалки. 

  Якщо ви не знайшли необхідний вам товар на нашому сайті, будь-ласка, зверніться до нас будь-яким зручним для вас способом. Ми пропонуємо своїм клієнтам виготовлення деталей згідно зразка або ТЗ замовника. 

  Порядок виконання індивідуального замовлення:

  1. Після попереднього обговорення ТЗ з замовником і погодженням ціни за виріб/вироби замовник вносить передоплату в розмірі вартості 1 шт. 
  2. Після внесення передоплати з замовником працює особистий інженер-конструктор. Розробляється і погоджується 3D модель та габаритні креслення. Ціна може змінюватись згідно змін конструкції чи технічних характеристик виробу.
  3. Після погодження креслень виготовляється 1 зразок виробу і відправляється замовнику для пробного монтажу чи випробувань.
  4. Після погодження першого зразка виготовляється вся партія.