Фільтри
Ціна
грн
Деталь сумісна з технікою
Потужність трактора
Робоча ширина

Глибоке рихлення

Всі ціни в нашому інтернет-магазині вказані з урахуванням ПДВ
Фільтр
Не знайшли необхідної продукції?

Заповніть....і ми обов'язково допоможемо

ТОВ Агропрайд засновано в 2010 році, виробник сільськогосподарської техніки, обладнання та запасних частин з власним конструкторсько-технологічним відділом та повним циклом виробництва. Ми пропонуємо своїм клієнтам широкий спектр запасних частин включаючи стойки в комплекті з кронштейнами, кронштейни, стойки, долота, захисні накладки і т д для чизелів, глибокорозрихлювачів та інших грунтообробних машин. 

 

Якщо ви не знайшли необхідний вам товар на нашому сайті, будь-ласка, зверніться до нас будь-яким зручним для вас способом. Ми пропонуємо своїм клієнтам виготовлення деталей згідно зразка або ТЗ замовника. 

Порядок виконання індивідуального замовлення:

  1. Після попереднього обговорення ТЗ з замовником і погодженням ціни за виріб/вироби замовник вносить передоплату в розмірі вартості 1 шт. 
  2. Після внесення передоплати з замовником працює особистий інженер-конструктор. Розробляється і погоджується 3D модель та габаритні креслення. Ціна може змінюватись згідно змін конструкції чи технічних характеристик виробу.
  3. Після погодження креслень виготовляється 1 зразок виробу і відправляється замовнику для пробного монтажу чи випробувань.
  4. Після погодження першого зразка виготовляється вся партія.