Про нас

Агропрайд ТОВ – завод-виробник сільськогосподарської техніки та обладнання з власним конструкторсько-технологічним відділом та повним циклом виробництва.

Підприємство було засноване в 2010 році і починало свою діяльність як невелика торгуюча компанія, яка згодом переросла в виробниче підприємство з виробничою площею понад 3000 м2.

Нашими постійними клієнтами вже стали великі вітчизняні виробничі підприємства та понад 2000 компаній від невеликих господарств до великих холдингів як в Україні, так і за кордоном, яким ми пропонуємо ефективні рішення та технологічно обґрунтовану продукцію з індивідуальним підходом до кожного замовника.

Дивитись карту клієнтів

Власне виробництво
Повний цикл виробництва на власному обладнанні, порошкова фарба
Конструкторський відділ
Досвідчені спеціалісти, сучасне ПЗ для 3D моделювання і розрахунку нагрузок
Більше 10 років на ринку
ТОВ Агропрайд засновано в 2010 році. Надійність. Повний цикл виробництва
> 1000 задоволених кліентів
Нашими клієнтами є як невеликі фермерські господарства, так і великі агрохолдинги

Ґрунтообробні агрегати

Розуміючи сучасні тенденції та технології аграрного бізнесу, наші спеціалісти розробили широкий модельний ряд ґрунтообробних агрегатів. За допомогою культиваторів нашого виробництва наші клієнти мають змогу виконати якісний, економічно обґрунтований обробіток ґрунту, не завдаючи при цьому йому шкоди та дбаючи про довкілля.

Глибокорозпушувач Горинич - це серія глибокорозрихлювачів розробки та виробництва Агропрайд ТОВ, що має досить широкий модельний ряд від 2 м (агрегатується з трактором від 80 к.с.)  до 6,5 м (агрегатується з тракторами від 450 к.с.) та великий вибір опцій, що дає можливість задовольнити запит найменшого фермерського господарства та найбільшого агро холдинга.

Особливістю глибокорозрихлювача Горинич є регульований інтервал між робочими стойками, що дозволяє налаштувати агрегат під абсолютно будь-який агрофон від кукурудзяного поля з величезною кількістю залишків до пересушеного з мінімальними залишками. Горинич комплектується котком, який клієнт обирає при замовлені. ТОВ Агропрайд пропонує 8 варіантів котків під різні умови і задачі. Глибокорозпушувач Горинич може бути взагалі без котка, при цьому робоча глибина регулюється опорними колесами.  

Універсальний культиватор Грифон  - це важка ротаційна борона-мотика, дискова борона Vertitill, лущильник та лаповий культиватор на одній рамі для передпосівного та основного обробітку ґрунту, який якісно виконує як суцільну культивацію, так і міжрядний обробіток практично на будь-якій стадії росту культур та на різних типах ґрунтів.

Універсальність нашого агрегату досягається завдяки потужній дворядній рамі та стойкам, розміщеним в 2 ряди. Стойки монтуються на раму за допомогою швидкозйомних кронштейнів особливої конструкції, що дозволяє швидко, зручно і надійно розмістити стойки з потрібними робочими органами і робочим інтервалом згідно технологічних задач. Змінюючи лише робочі органи та інтервал між стойками, ви отримуєте новий тип агрегату під ваші умови і завдання.

Горинич StripTill – агрегат для технології StripTill, який було розроблено в тісній співпраці з кінцевим користувачем. Це підприємство з іноземними інвестиціями, яке має великий досвід роботи по технології StripTill різними агрегатами як американського, так і європейського виробництва.

Серед них: Kverneland Kultistrip, Kuhn Gladiator, Orthman, Stripcat. Спільною робочою групою було систематизовано та вивчено досвід роботи, що дало змогу сконструювати та виготовити надійний, високопродуктивний, технологічний агрегат для полосового обробітку ґрунту.

Дисковий агрегат Vertitill – знаходиться в стадії розробки. З будь-якими питаннями звертайтесь до наших спеціалістів. Шукаємо партнерів для польових випробувань на взаємовигідних умовах.

Стерньовий культиватор – знаходиться в стадії розробки. З будь-якими питаннями звертайтесь до наших спеціалістів. Шукаємо партнерів для польових випробувань на взаємовигідних умовах.

Запасні частини

Ми починали свою виробничу діяльність з виробництва зношуваних частин на ґрунтообробну та посівну техніку як імпортного так і вітчизняного виробництва.  Маючи справу з виробами відомих світових брендів та конкретними проблемами фермерів, ми зібрали цінний досвід та навчились виготовляти розрізні диски (турбодиски), кронштейни турбодисків, бороздоочисники (очисники рядків) різної конфігурації та конструкції, диски Vertitill, культиваторні лапи, долота чизелів та глибокорозпушувачів, котки різної форми та призначення, стойки глибокорозрихлювачів, які за своїм ресурсом не поступаються імпортним аналогам.

Послуги з металообробки

ТОВ Агропрайд на постійній основі надає послуги з металообробки. Маючи власний парк технологічного обладнання ми надаємо послуги з металообробки. Серед них: плазмова різка металу на станку з ЧПУ, токарна та фрезерна обробка металу, термічна обробка металу, зварювальні роботи, фарбування металоконструкцій.

Вентиляційне обладнання

Маючи позитивний досвід співпраці з ТОВ Агропрайд багато наших клієнтів ділились проблемами низької ціни реалізації своєї продукції та високою вартістю зберігання вирощеної продукції на елеваторах, що є наслідком відсутності умов для зберігання власної продукції в своєму господарстві. Вивчивши європейський та вітчизняний досвід, ми прийшли до висновку, що склади підлогового типу зберігання мають найкраще співвідношення ціна/якість. Також, важливим є той факт, що в Україні велика кількість складів підлогового зберігання вже побудована. Єдиною умовою збереження зерна в напольному складі є наявність системи активної вентиляції/аерації продукції.

ТОВ Агропрайд пропонує комплексні рішення по проектуванню, виробництву і обслуговуванню вентиляційних систем в складах підлогового зберігання, розрахунок та підбір вентиляторів необхідної потужності та повний супровід проекту.

Наш досвід дозволяє втілити проект будь-якої складності. Найскладніший втілений нами проект — активна вентиляція в складі підлогового типу з висотою насипу 18 м!!!

Наша продукція