Моб тел: +380671120112, +380661120112
Email: agropride@ukr.net

Наші клієнти

Карта наших клієнтів

Ефективні рішення для аграрного бізнесу з індивідуальним підходом до кожного клієнта!

Завод — виробник Агропрайд ТОВ засновано в 2010 році, виробник сільськогосподарської техніки та обладнання з власним конструкторсько-технологічним відділом та повним циклом виробництва.

Асортимент
Запасні частини

Ми починали свою виробничу діяльність з виробництва зношуваних частин на ґрунтообробну та посівну техніку як імпортного так і вітчизняного виробництва. Маючи справу з виробами відомих світових брендів та конкретними проблемами фермерів, ми зібрали цінний досвід та навчились виготовляти розрізні диски (турбодиски), кронштейни турбодисків, бороздоочисники (очисники рядків) різної конфігурації та конструкції, диски Verti Till, культиваторні лапи, долота чизелів та глибокорозпушувачів, котки різної форми та призначення, стойки глибокорозрихлювачів, які за своїм ресурсом не поступаються імпортним аналогам.

Ґрунтообробні агрегати.

Розуміючи сучасні тенденції та технології аграрного бізнесу наші спеціалісти розробили широкий модельний ряд ґрунтообробних агрегатів. За допомогою культиваторів нашого виробництва наші клієнти мають змогу виконати якісний, економічно обґрунтований обробіток ґрунту не завдаючи йому шкоди та дбаючи про довкілля.
Глибокорозпушувач Горинич – серія глибокорозрихлювачів розробки та виробництва Агропрайд ТОВ. Горинич має досить широкий модельний ряд від 2 м, – агрегатується з трактором від 80 к.с.  до 6,5 м, – агрегатується з тракторами від 450 к.с. та великий вибір опцій. Таким чином, ТОВ Агропрайд має можливість задовольнити запит найменшого фермерського господарства та найбільшого агро холдинга. Особливістю глибокорозрихлювача Горинич є регульований інтервал між робочими стійками, таким чином наші клієнти мають можливість налаштувати агрегат під абсолютно будь-який агрофон  від кукурузного поля з величезною кількістю залишок до пересушеного з мінімальними залишками. Горинич має 8 варіантів котків, тип котка замовник обирає при замовленні. Також Горинич може бути взагалі без котка, а робоча глибина регулюється опорними колесами.
Важка ротаційна борона Грифон – виробництва ТОВ Агропрайд
розроблено для виконання широкого спектру задач і підходить для будь-якої технології обробітку ґрунту. Грифон якісно виконує як суцільну так і між рядну культивацію, практично в будь-якій стадії росту рослин на будь-яких типах ґрунту. Універсальність нашого агрегату досягається завдяки потужній дворядній рамі та розміщеним в 2 ряди стійкам з робочими органами. Стійки монтуються на раму за допомогою швидкозйомних кронштейнів.
Кронштейни особливої конструкції дозволяють швидко, зручно і надійно розмістити стійки з потрібними робочими органами і робочим інтервалом згідно до технологічних потреб.
Завдяки своїй конструкції універсальний агрегат Грифон може виконувати різні функції залежно від монтованих робочих органів.
• Агрегат для технології StripTill – знаходиться в стадії розробки. З будь-якими питаннями звертайтесь до наших спеціалістів.
• Дисковий агрегат VertiTill – знаходиться в стадії розробки. З будь-якими питаннями звертайтесь до наших спеціалістів.
• Стерньовий культиватор – знаходиться в стадії розробки. З будь-якими питаннями звертайтесь до наших спеціалістів.

Вентиляційне обладнання

Маючи позитивний досвід співпраці з ТОВ Агропрайд багато наших клієнтів ділились проблемами низької ціни реалізації своєї продукції та високою вартістю зберігання вирощеної продукції на елеваторах. Вивчивши європейський та вітчизняний досвід ми прийшли до висновку, що склади підлогового типу зберігання мають найкраще співвідношення ціна/якість. Також, важливим є той факт, що в Україні велика кількість складів підлогового зберігання вже побудована. Єдиним мінусом зберігання зерна в напольному складі було відсутність системи активної вентиляції/аерації продукції. Проблема зігрівання сільськогосподарської продукції вирішувалась тільки передчасним продажем з втратою частини прибутку.
Ми пропонуємо проектування системи активної вентиляції для складів підлогового типу, розрахунок та підбір вентиляторів необхідної потужності та повний супровід проекту.
Наш досвід дозволяє втілити проект будь-якої складності. Найскладніший втілений нами проект — активна вентиляція в складі підлогового типу з висотою насипу 18 м!!!

Офіційний YouTube канал

Послуги з металообробки


ТОВ Агропрайд на постійній основі надає послуги з металообробки. Маючи власний парк технологічного обладнання ми надаємо послуги з металообробки. Серед них: плазмова різка металу на станку з ЧПУ, токарна обробка металу, термічна обробка металу, зварювальні роботи, фарбування металоконструкцій.

%d bloggers like this: